Kuva: Instagram Kiti Kokkonen
Kiti Kokkonen paljasti tv:ssä kakanneensa luksusgolfkentälle: ”Kyllähän kaikille tapahtuu vahinkoja”
Putous-sarjastakin tuttu näyttelijä Kiti Kokkonen nähtiin lauantai-iltana MTV3-kanavalla esitetyssä Kuutamolla-ohjelmassa. Hän paljasti ohjelmassa kakanneensa luksusgolfkentälle Espanjassa.
Hän oli pelaamassa golfia edesmenneen isänsä Ere Kokkosen, bonusäitinsä ja silloisen poikaystävänsä kanssa, kun hätä yllätti hänet.
– Minulle tuli hätätilanne, kun isäni oli aloittamassa kierrosta. Vieressä oli tosi matala pensas ja todella paljon muuta porukkaa hienoissa vaatteissaan. Muistan huutaneeni isälle, että minulla on hirveä kakkahätä. Sen jälkeen juoksin hänen mailabägiä kohden, josta otin mailapyyhkeen ja juoksin pikkuruisen pensaan taakse. Kakkasin ja huusin vieressä oleville ihmisille englanniksi: ”Olen pahoillani, olen Suomesta”, Kiti Kokkonen kertoo ohjelmassa.
Kakkaamisen jälkeen Kiti jatkoi pelaamista, mutta muistaa pitäneensä perheensä kanssa mahdollisimman matalaa profiilia golfkentällä.
– Kyllähän kaikille tapahtuu tällaisia vahinkoja. Tää on ihan normaalia, Kiti naurahti.
Kitin lisäksi lauantai-iltana esitettyyn Kuutamolla-ohjelmaan osallistui entinen Salatut elämät -näyttelijä Mikko Parikka ja radiojuontaja Jenni Poikelus.
Kuutamolla-ohjelma MTV3-kanavalla lauantaisin kello 21
LUE MYÖS:
- Taas yhdessä? Kerttu Rissanen ja Sami Uotila bongattiin bilettämästä – katso kuvat
- Erna Husko paljastaa: Ero!
- Sanna Marinin Linna-tyylissä erikoinen yksityiskohta – Jonikin edustettuna
- Helena Koivulta avoin ulostulo: ”Elämä on edelleen sekaisin”
- Sanna Marin ja Joni-rakas erikoisessa puuhassa – katso kuva
- Kasinorakastajan blogi: Joulun ajan odotuksen parhaat pelit!
- Harry ja Meghan pahassa pinteessä: uskottavuus murenemassa
- Joni-rakkaalta hellyttävä julkinen ele Sanna Marinille
- Janni Hussi liittyi deittisovellukseen – nämä ovat ”yksinkertaiset nautinnot”
- Archie Cruzin ja Iida Vainion podcast-uralle ikävä uutinen: ”Meillä ei ole…”