Erika Vikman jakoi upeat bikinikuvat lomaltaan – hekumallista!
Suosikkiartisti Erika Vikman on lomaillut viime päivät Italiassa. Erika kommentoi lomaansa kertomalla, että lähtee ”ulkoiluttamaan korujaan ja syömään pastaa.”
Paljoa kuvamateriaalia ei Erika ole lomastaan Instagramin puolella jakanut, lauantaina (25.5.) Erika jakoi faniensa iloksi tilillään muutamia lomakuvia. Kuvissa hän poseeraa rantavedessä yllään valkoiset, kuvioidut bikinit.
Mustavalkoisissa kuvissa Erika nähdään polvillaan hiekassa. Kuvat ovat laulajan normaaliin tyyliin verrattuna poikkeuksellisen peittävät ja häveliäät. Erika näyttää kuvissa silti upealta!
– La dolce vita, Erika on kirjoittanut julkaisunsa oheen.
Erika on merkinnyt julkaisunsa sijainniksi Ligurian. Suosittu lomailualue sijaitsee Italian Rivieralla. Alue tunnetaankin julkimoiden luksuslomanviettopaikkana, jossa Erikan lisäksi muutkin starat viihtyvät mielellään.
Lähde: Seiska
LUE MYÖS:
- Totuus Sofia Belórfin ökyarjesta julki
- Sara Sieppi avautuu treffeillä Pysy Soirin kanssa: ”Minusta olisi ihan hirveää…”
- Yle: Tällä helsinkiläisklinikalla Olivia Oraksen rasvaimu tehtiin – poliisi aloitti esitutkinnan
- Kuningas Charlesilta vihdoin lausunto Meghanin ja Harryn paluumuutosta: ”Heidän henkilökohtainen asiansa”
- Olivia Oraksen kuolinsyy selvisi – somevaikuttajan vanhemmat tekivät rikosilmoituksen
- Susanna Penttilältä järkyttävä paljastus panobussista
- Näin Veronica Verho suoriutui TTK:sta – katsojat laukovat suorat sanat
- Helena Koivulta täysin poikkeuksellinen avautuminen lapsista
- Robin Packalen julkaisi vihdoin hääkuvan – vau, mikä morsian!
- Toni Wirtasen ja Tuukka Temosen riitaisat välit: ”Ei me nyt hirveesti hengailla”