Ilotyttö paljastaa: Onnettomuus, jota ei ole ennen tapahtunut!
Moi,
voittekos kuvitella, minulle kävi sellainen juttu tässä jokin päivä sitten, ettei koskaan ole sellaista eteeni tullut. Nimittäin: kumi pamahti rikki.
Suomalainen asiansa osaava huorahan panee aina kumilla. Joten se siitä tautisyyttelystä sitten. Sellaisia puheita levittävät vain asiaa mitenkään tietämättömät.
No, nyt pamahti kumi ja eipä muuta kuin tautitesteihin. Onneksi tunsin että se meni rikki, joten mies ei lauennut sisääni. Enpä usko että mitään todellakaan siis on.
Tämä kyllä vähän vituttaa että tällaisia susikumeja pääsee joukkoon. Käytän kalliita, erittäin laadukkaita kortsuja, ja liukkaria. Siksi KOSKAAN ei ole käynyt näin. Pitäisikö antaa reklamaatio firmalle? Ehkäpä saan vuoden kumit.
Moni on kysynyt minulta että nautinko seksistä tai masturboinko? No, tässä vastauksia:
-Kyllä minä nautin seksistä, mutta en nyt voi sanoa nauttivani jokaisen asiakkaan kanssa. Tuntuuhan se mukavalta kun kulli jyystää pimppaa, sehän on mekaanista tunnetta. Mutta kyllä se seksi sellaisen tyypin kanssa josta oikeasti tykkää on aina parempaa.
-Minulla ei ole ihmissuhdetta, harmi vaan L Mutta kyllä minua alkaa pornoa katsoessa tehdä mieli. Ja oma kiva on aina hyvää kivaa. Sormi ja seksipäristimet, niin siitä on hyvä seksi tehty. Eli vastaus: totta kai mä masturboin. Tämä on vähän sama kuin kysyisi suutarilta että käytätkö sä kenkiä vai käveletkö paljain jaloin tai leipurilta: syötkö leipää vai oletko vege.
Tiesitkö muuten, että ”Facebookilla on nyt tuhma pikkusisar, jossa hetaan vain panoseuraa?” Klikkaa riettaaseen naamakirjaan tuolta:
LUE MYÖS:
1€ = 10€ arvosta ilmaiskierroksia ilman kierrätystä!
- Talleta 1€
- Saat heti 50 ilmaiskierrosta Tuohi 1000 -peliin (arvo 0,20€ per kierros)!
- Ei kierrätysvaatimusta!
- Sara Siepin ja Pyry Soirin vauvan nimi paljastui!
- Näin hehkeältä Katri Helena näyttää nykyään – katso kuva!
- Sofia Belórfin väitetty kuvanmuokkaus aiheutti kohun – uskomattoman kapea vyötärö
- Rakastettu Hannele Lauri joutui sairaalaan: ”Luulen, että tämä ei mulla jää tähän”
- Kasinorakastajan blogi: Kisat alkaa ja vetolaput laulaa
- Kohumissi Sarah Dzafcen kimppuun hyökättiin
- Helmi Loukasmäki paljastaa vihdoin välit Dannyyn: ”Olemme…”
- Missikohu syvenee: Sunneva Sjögren lähettää tiukat terveiset kohumissi Sarah Dzafcelle
- Simo Frangénin lapselle Frans Frangénille rikostuomio
- Uusi käänne Miss Suomi -kohussa – Sarah Dzafce teki tutkintapyynnön poliisille
- Helmi Loukasmäki paljastaa vihdoin välit Dannyyn: ”Olemme…”
- Kohumissi Sarah Dzafcen kimppuun hyökättiin
- Rakastettu Hannele Lauri joutui sairaalaan: ”Luulen, että tämä ei mulla jää tähän”
- Simo Frangénin lapselle Frans Frangénille rikostuomio
- Tanssii tähtien kanssa -ohjelman kulisseissa kuohuu – katsojien suosikki ottaa hatkat
- ”Maailman paras Arvi” – näin kollegat muistelevat Arvi Lindiä
- Näin hehkeältä Katri Helena näyttää nykyään – katso kuva!