Oho! Aikuisviihdetähti Jessa Rhodes toteuttaa jonkun onnellisen faninsa unelman – petipuuhia tiedossa!
Pornotähti Jessa Rhodes aikoo tehdä jonkun faninsa hyvin onnelliseksi.
Asia kävi ilmi Reddit-palvelun AMA-osiossa (kysy minulta mitä tahansa), jossa kaunotar vastaili faniensa kysymyksiin.
– Makaisitko fanin kanssa toteuttaaksesi hänen fantasiansa? Kysyn meidän kaikkien puolesta, eräs fani tiedusteli.
– Oikeastaan kyllä! Itse asiassa ihmiset voivat osallistua yksityisessä Snapchatissani ’pane-fania’ -kisaan, Jessa täräytti.
Jessa paljasti vastauksissaan myös monia erikoisia kokemuksia aikuisviihdealalta. Esimerkiksi vaarallisin hänen tekemänsä asia kuvauksissa on ollut vedenalaiskuvaus, jossa hänen täytyi uudestaan ja uudestaan pysyä niin pitkään veden alla, että hän pelkäsi pyörtyvänsä.
Eräässä toisessa kuvauksessa hänen piti sukeltaa uima-altaan päästä päähän painavassa kaavussa. Teknisten vaikeuksien vuoksi kuvaus täytyi tehdä uudestaan niin monta kertaa, että tuolloinkin hän pelkäsi menettävänsä tajuntansa.
Jessa ei paljasta, mitä tapahtui hänen ällöttävimmässä kohtauksessaan, mutta hänen mukaansa se oli niin kamala, että sen jälkeen hän maksoi palkkionsa takaisin ja pyysi itselleen kuvatut materiaalit, jotta voi tuhota ne. Entä nautinto? Yleisen uskomuksen mukaan pornotähdet eivät oikeasti nauti kameroiden edessä harrastamastaan seksistä. Jessa kuitenkin paljastaa, että hän nauttii kuvaustilanteissa seksistä peräti 90 % ajasta. Hän kertoo, että seitsemän vuoden kokemuksella niin monet asiat ovat jääneet lihasmuistiin, että hänen on helppo vain keskittyä nauttimaan hyvästä seksistä. Kokemattomampana häntä jännittivät valaistukseen ja kamerakulmiin liittyvät tekniset asiat sekä se, että toimiko hän aina juuri ohjaajan ohjeistuksen mukaisesti. Pisimmästä kuvassessiostaan Jessa kertoo, että se kesti peräti 24 tuntia eikä kyseinen päivä ollut ”kovin kiva”.
Lähde: LADbible Kuvat: Instagram / Jessa Rhodes
LUE MYÖS:
- Uutta tietoa Janne Saarisen ja Alisa Vainion väleistä
- Olivia Oraksen käyttämälle kauneusklinikalle tehtiin yllätystarkastus – raportti on karua luettavaa
- Skandaalin keskellä kadonnut Pyhimys bongattiin vihdoin – tältä hän näyttää nyt
- Näyttelijälegenda Seela Sella on kuollut
- Danny täytti vuosia – Helmin käytös ihmetyttää
- Sara Sieppi ja Pyry-rakas: Synttäriökyilyä
- Salkkareiden shokkikäänne: Ismo jättää Pihlajakadun
- Vau! Alexander Stubb poseeraa Hollywoodin supertähden kanssa
- Suvi Pitkänen haukkuu Suomen: ”Toksinen maa”
- Asiantuntijalta jäätävä arvio Williamin ja Harryn suhteesta: ”Tilanne on muuttunut…”
- Rillimiljonäärin ex-vaimolta karuja väitteitä Sofia Belórfista: ”Laboratoriotimantteja ja feikkejä Birkineitä”
- Salkkareiden shokkikäänne: Ismo jättää Pihlajakadun
- Skandaalin keskellä kadonnut Pyhimys bongattiin vihdoin – tältä hän näyttää nyt
- Mette-Maritin Marius-pojan oikeusjupakassa shokkikäänne
- Sofia Belórfin rillimiljonäärin ex-vaimo: ”Jeff haluaa minut takaisin”
- Danny täytti vuosia – Helmin käytös ihmetyttää
- Olivia Oraksen kuoleman tutkinnasta paljastui uutta tietoa
- Suvi Pitkänen haukkuu Suomen: ”Toksinen maa”
- Kasinorakastajan blogi: Rahajunan paluu ja tuliset chilit!
- Martina Aitolehti paljastaa: Esko ei ole koskaan maksanut elatusmaksuja