Lapset antoivat tiukan käskyn avioerosta toipuneelle laulaja Tony Montanalle: ”Nyt iskä loppuu tämä homma”
Laulaja Tony Montana eli oikealta nimeltään Pasi Hailio viettää villiä sinkkukevättä. Viime kesänä avioeroa hakeneen Tonyn sekä Sarianne Reinikkalan avioliitto on nyt virallisesti ohi.
– Sinkkuna tässä on oltu, ja nyt kun kevätaurinko paistaa niin rakkautta alkaa olla enemmän ilmassa. Pitääkin tässä alkaa katselemaan ympärilleen, Tinderiin en ole kuitenkaan mennyt, laulaja kertoo Metropolille Minisun Minimarathon -tilaisuudessa.
Tonylle on itsestään selvää, että hän haluaa pian uuden kumppanin vierelleen.
– En viitsi loppuikääni yksin olla, on mukavampaa, että on kaveri vierellä. On vaikea sanoa, että uskonko enää avioliittoon, kun olen eronnut niin monta kertaa. Mutta eihän yhdessä asuminen edes tarvitse mitään avioliittoa.
– Lapseni ovat sanoneet minulle, että en saa mennä enää naimisiin. Nyt iskä loppuu tämä homma, Tony nauraa.
Vaikka laulaja odottaakin malttamattomasti jo tulevaa kesää ja Suomen aukeamista, ei hän usko, että puoliso löytyy varta vasten etsimällä terasseilta tai ravintoloista.
– Eiköhän hän jostain puusta putoa. Olen luottavainen, että jostain hän vain pompsahtaa. Eihän sitä tiedä, vaikka hän löytyisi joltain keikaltani!
Lue myös:
IL: Tony Montana eroaa vain kolmen vuoden avioliiton jälkeen!
LUE MYÖS:
- Sofia Belórf avautuu Jeff-rakkaastaan: ”Hänellä on vähän tärkeämpää tekemistä”
- Eino Gröniltä koskettava paljastus: ”Ei minulla enää kauheaa intoa ole”
- Rita Niemi-Manniselle sataa rajua kritiikkiä: ”Teet rahaa sun lapsella”
- TTK-Anssi ja Linnea Leino saapuivat yhdessä häihin – suhdekuviot puhuttavat
- Prinsessa Dianan veljen paljastuskirja: Kuningas Charlesilta kammottava kommentti kuolleesta Dianasta
- Vau! Samuli Edelmannilta perheyllätys
- Sointu Borg avoimena: ”On ollut niin rikki”
- Maisa Torppa katosi somesta: paljastaa nyt syyn
- Kasinorakastajan blogi: Kidutusta Tallinnan kaduilla ja kuumat pelit
- Alisa Vainiolta tärkeä ilmoitus: ”Miul ei oo…”
- Eino Gröniltä koskettava paljastus: ”Ei minulla enää kauheaa intoa ole”
- Kuningatar Silvia jättää Ruotsin
- Nyt puhuu Sanna Marinin ex-erityisavustaja: Kuusi vuotta riitti
- Vau! Samuli Edelmannilta perheyllätys
- Shirly Karvinen avautuu: Vertaa seksikokemuksiaan miesten ja naisten kanssa
- Sofia Belórf avautuu Jeff-rakkaastaan: ”Hänellä on vähän tärkeämpää tekemistä”
- Vasta-avioituneet Robin Packalen ja Aura-rakas: Tiukka avioehto
- Maisa Torppa katosi somesta: paljastaa nyt syyn