Seiska: Martina Aitolehden ja raiskauksesta syytetyn Hannu Pikkaraisen suhde ajautui kriisiin – peruivat avoliiton!
Hyvinvointivalmentaja Martina Aitolehden, 39, ja ex-kiekkoilija Hannu Pikkaraisen, 37, suhde on ajautunut kriisiin Hannun saatua syytteen raiskauksesta.
Seiskan mukaan Hannu olisi hiljattain muuttanut uuteen asuntoon, vaikka parin piti alunperin muuttaa heinäkuussa saman katon alle. He eivät ilmeisesti ole kuitenkaan eronneet.
Hannun lähipiiristä on kerrottu Seiskalle, että mies on lisäksi hyvin ahdistunut tulevasta oikeudenkäynnistä.
Hannu kertoi elokuussa saamastaan syytteestä Instagram-tilillään.
– Haluan nyt olla teille avoin ja kertoa omalla suullani rohkeasti ja rehellisesti, että olen joutunut tilanteeseen jossa minua epäillään seksuaalirikoksesta. Tapahtuman ajankohta sijoittuu yli vuoden taakse ja osallisena oli lisäkseni hyvin tuntemani nainen. Näkemyksemme tapahtuneesta ovat erilaiset, Hannu kirjoitti tuolloin.
Lähde: Seiska
Lue myös:
LUE MYÖS:
- Mette-Maritin voinnissa surullinen käänne – miten tästä eteenpäin?
- Alisa Vainio avautui yksinäisyydestään
- Uutta tietoa Iida Vainion ja Archien suhteesta!
- Tapani Kansan lapsi paljastaa totuuden – tällainen kasvatti-isä Aake Kalliala todellisuudessa oli
- Sanna Marinin asulle naurettiin somessa – katso kuvat!
- Helena Koivu törmäili pyöräilijöihin ökyautollaan – Nyt tuli tuomio
- Sofia Belórfilta ravisuttava paljastus suhdetilanteesta: ”Täyttä paskaa”
- Salkkari-juonipaljastukset: Murhasiko HÄN Elina Taalasmaan?
- Nyt puhuu Sofia Belórfin Jeff-rakas: ”Olemme yhdessä ja onnellisia!”
- Shirly Karvinen lähti Suomesta: ”Jos jättäis kaiken”