
Kaliforniassa viihtyvä Elina Tervo julkaisi kuuman pidätyskuvan
Fitnessmalli ja joogaohjaaja Elina Tervo on vaihtanut viime aikoina maisemaa tiuhaan tahtiin. Tällä hetkellä nainen viihtyy Yhdysvaltojen Kaliforniassa, missä käyminen on ollut pitkään hänen unelmansa.
Tervo julkaisi pian Kaliforniaan päästyään Instagramissa pidätyskuvan, joka sai hänen seuraajansa vitsailemaan, mitä nainen oli tehnyt tullakseen pidätetyksi. Seksikäs pidätyskuva lienee kuitenkin otettu lavastetussa tilanteessa.
Blogissaan Tervo kertoo myös käyneensä Los Angelesissa Halloween-bileissä, joiden liput maksoivat huimat 500 dollaria eli noin 420 euroa. Juhlat olivat naiselle muutenkin pettymys, ja hän kutsui niitä kalleimmiksi ja lyhyimmiksi bileiksi, joissa hän on koskaan ollut.
Lähde: Elina Tervon blogi
Kuvat: Instagram / Elina Tervo
Voita joulumatka Berliiniin kahdelle – arvo 1896€!
- Vastaa muutamaan nopeaan kysymykseen.
- Osallistu arvontaan.
- Voit voittaa joulumatkan Berliiniin kahdelle!
- Palkinto sisältää mm. neljä yötä hotellissa aamiaisineen, lennot Helsinki-Berliini-Helsinki sekä jouluaaton ja joulupäivän illalliset.
- Tiukkaa tekstiä Archie Cruzista Erikoisjoukoissa – ”Ei riitä”
- Archie Cruzin ”kapakkanainen” avautuu – kertoo yksityiskohtia kohuillasta
- Meghanin tv-ohjelma kerää surkeita arvioita: ”Lavastettu, epäaito, tylsä”
- Dramaattinen käänne Koivujen huoltajuusriidassa – taistelu venyy
- Toisen naisen kanssa suuteloinut Archie bongattiin Iidan seurasta – onko pariskunta sitten yhdessä?
- Meghan teki yllättävän vedon – vetoaa kriitikoihinsa
- Kasinorakastajan blogi: Elokuun parhaat loistavat pelit!
- Archie Cruz ja kuuma brunetti suuteloivat julkisesti – katso kuvat!
- Mikko Koivulla ranteessa huikea ökykello – hinta loksauttaa leuan
- Prinsessa Catherinen ulkonäkö loksauttaa leuat – blondi!