Helena-Reet Ennet: Harkitsen merkittävää yhteistyötä USA:ssa
Kansainvälisesti tunnettu 2 miljoonan twitter-fanin seuraama Helena-Reet Ennet harkitsee yhteistyötä amerikkalaisen Sequential Brands Groupin kanssa Ohmygossip Couture -vaatemallistonsa merkeissä.
– Rakastan ideaa avata Ohmygossip Couture -myymälöitä USA:ssa – varsinkin Los Angelesissa, Houstonissa, Las Vegasissa ja Miamissa, Ohmygossip Couture -muotimerkin suunnitellut Helena-Reet kertoo Metropoli.netille.
Helena-Reet Ennet myy tällä hetkellä ”Ohmygossip Couture” -brändin vaatteita ja asusteita Brasilian ostoskekuksissa ja monissa online-vaatekaupoissa ympäri maailmaa, mutta hän etsii merkittävää investoijaa, jonka avulla hän pystyisi nostamaan liikevaihtonsa miljardiluokkaan.
– Haluan laajentaa brändiäni, haluan tehdä siitä miljardiyhtiön. Harkitsen yhteistyötä joidenkin suurien investointiryhmien kanssa… Mielessäni on tällä hetkellä yhteistyö Sequential Brands Groupin ja Ohmygossip Couturen välillä, OHMYGOSSIP-sivustot omistava 36-vuotias bisnesnainen avaa suunnitelmiaan.
– Sequential Brands Group oli ensimmäinen, joka tuli mieleen. Olen aina avoin hyville yhteistyökumppanuuksille. Uneksin omista myymälöistäni, koska tämä on ollut pitkäaikainen haaveeni. Hyvien investoijien avulla menestyksellä ei ole rajoja!
Ohmygossip Couture on muotibrändi, jonka kansainvälisesti tunnettu bloggaaja Helena-Reet Ennet loi 8 vuotta sitten. Ensimmäiset paidat myytiin Brasiliassa ja niistä tuli hyvin suosittuja, kun monet kauneuskilpailujen osallistujat ympäri maailmaa alkoivat pitää niitä. Ohmygossip Couturesta on tullut haluttu tuote myös Suomessa – monet suomalaiset julkkikset pitävät siitä ja ovat osallistuneet Ohmygossip Couturen muotikuvauksiin, kuten alta näkyy.










LUE MYÖS:
100 kierrätysvapaata ilmaiskierrosta Big Bass Splash -peliin – vain 1 eurolla!
- Talleta 1€
- Saat heti 100 ilmaiskierrosta Big Bass Splash -peliin!
- Ei kierrätysvaatimusta!
- Sofia Virta loksautti leuat minihameessa festareilla – katso kuvat!
- Uskomaton käänne: Harry ja Meghan muuttavat takaisin Isoon-Britanniaan!
- Sanni ja mallikaunotar Vera Ignatius hempeilivät avoimesti festivaaleilla
- Suhdehuhut Alisa Vainion ja Janne Saarisen ympärillä kiihtyvät: Salattu ero taustalla
- Kike Elomaa paljastaa: Nuoret miehet lähettelevät seksiviestejä – ”Huhhuh”
- Robin Packalenin häistä uutta tietoa
- Joel Harkimolta erikoinen ulostulo avioerosta – ”kostokroppa”
- Janne Katajan vauva syntyi – katso suloinen kuva pojasta!
- Jare ”Cheek” Tiihonen palasi Instagramiin – julkaisi harvinaisia kuvia perheensä kanssa
- IL: Janne Saarisen ja Alisa Vainion suhdehuhut sen kuin kiihtyvät – suutelua maratonvoiton jälkeen!
- IL: Janne Saarisen ja Alisa Vainion suhdehuhut sen kuin kiihtyvät – suutelua maratonvoiton jälkeen!
- Suhdehuhut Alisa Vainion ja Janne Saarisen ympärillä kiihtyvät: Salattu ero taustalla
- Sanni ja mallikaunotar Vera Ignatius hempeilivät avoimesti festivaaleilla
- Presidentti Sauli Niinistöltä erikoinen paljastus Aaro-pojasta: ”Nyt täytyy tunnustaa”
- Peppukuningatar Erna Husko: järisyttävä muodonmuutos
- Janne Katajan vauva syntyi – katso suloinen kuva pojasta!
- Salkkarit-Ismon tarina on ollut kaikkea muuta kuin ruusuista – muistatko Ismon hurjimmat hetket?
- Kike Elomaa paljastaa: Nuoret miehet lähettelevät seksiviestejä – ”Huhhuh”