Kuumat venäläiskaksoset etsivät miestä jaettavaksi – "Teemme kaiken yhdessä"
Venäläiset kaksossiskot Adel ja Alina Fakhteeva ovat ilmoittaneet etsivänsä rikasta aviomiestä, jonka voivat jakaa. Siskokset kertovat olevansa kyllästyneitä kotikaupunkiinsa ja etsivänsä miestä, joka vie heidät Moskovaan.
Adel ja Alina myös painottavat, ettei heitä haittaa miehen jakaminen, kunhan he saavat tehdä kaiken yhdessä. Siskokset ovat 22-vuotiaita ja opiskelevat yliopistossa. Muotibloggausta harrastavat naiset ovat pienimuotoisia julkkiksia kotikaupungissaan Kazanissa.
Kaksoset ovat julkaisseet Instagramissa useita seksikkäitä yhteiskuvia, joissa he esiintyvät vähäpukeisina.
Ihan ketä tahansa siskokset eivät huoli, sillä he etsivät monimiljonääriä, joka voi tarjota heille paremman elämän. Miehen on oltava ”ällöttävän rikas ja avomielinen”.
Entinen pormestari Aleksandr Donskoy on luvannut auttaa naisia löytämään miehen. Hän on sanonut ottavansa yhteyttä rikkaisiin venäläisiin, jotka ovat päässeet Forbesin listalle.
Katso alta venäläiskaksosten kuumat kuvat.
Lähde: The Sun Kuvat: Instagram / adelalinka_twins
LUE MYÖS:
1€ = 10€ arvosta ilmaiskierroksia ilman kierrätystä!
- Talleta 1€
- Saat heti 50 ilmaiskierrosta Tuohi 1000 -peliin (arvo 0,20€ per kierros)!
- Ei kierrätysvaatimusta!
- Käärijä suree helikopterionnettomuudessa kuollutta maailmantähteä – ”Tulen ikävöimään sinua, veljeni”
- Mette-Maritin poika Marius: Vankilatuomio
- Missikohu syvenee – yllättävä uusi tieto tuli julkisuuteen
- Sara Siepin ja Pyry Soirin vauvan nimi paljastui!
- Näin hehkeältä Katri Helena näyttää nykyään – katso kuva!
- Sofia Belórfin väitetty kuvanmuokkaus aiheutti kohun – uskomattoman kapea vyötärö
- Rakastettu Hannele Lauri joutui sairaalaan: ”Luulen, että tämä ei mulla jää tähän”
- Kasinorakastajan blogi: Kisat alkaa ja vetolaput laulaa
- Kohumissi Sarah Dzafcen kimppuun hyökättiin
- Helmi Loukasmäki paljastaa vihdoin välit Dannyyn: ”Olemme…”