Tukiainen taas sodassa perheensä kanssa!
Johanna Tukiainen on Facebook-kirjoittelunsa perusteella riitautunut perheensä kanssa, lähemmin isänsä ja Jasmine-sisarensa.
Tuksu antaa palaa ja haukkuu Jasminia p…nnuolijaksi ja toivottaa isänsä hoitolaitokseen.
Hän haukkuu myös Jollaksen-asunnossa asuneen ja sieltä vuokrasopimuksen purkamisen myötä lähtöpassit saaneen somejulkkiksen, Elena Wikströmin. Elena ja kaksi muuta tyttöä ehtivät asua Jollaksessa vain muutamia viikkoja, kun perhe halusikin asunnon omaan käyttöön. Elena ei ole sanojensa mukaan koskaan tavannutkaan Johannaa.
Jasmine rauhoittelee Facebook-keskusteluissa Johannaa, mutta se on aivan turhaa. Jasminen mielestä somejulkkis ja muut vuokralaiset ovat olleet kivoja tuttavuuksia.
Johanna on toista mieltä.
Jasmine esiintyy paraikaa suositussa Martina ja hengenpelastajat -sarjassa. Tuksu suorittaa paraikaa yhdyskuntapalvelua.
LUE MYÖS:
1€ = 10€ arvosta ilmaiskierroksia ilman kierrätystä!
- Talleta 1€
- Saat heti 50 ilmaiskierrosta Tuohi 1000 -peliin (arvo 0,20€ per kierros)!
- Ei kierrätysvaatimusta!
- Käärijä suree helikopterionnettomuudessa kuollutta maailmantähteä – ”Tulen ikävöimään sinua, veljeni”
- Mette-Maritin poika Marius: Vankilatuomio
- Missikohu syvenee – yllättävä uusi tieto tuli julkisuuteen
- Sara Siepin ja Pyry Soirin vauvan nimi paljastui!
- Näin hehkeältä Katri Helena näyttää nykyään – katso kuva!
- Sofia Belórfin väitetty kuvanmuokkaus aiheutti kohun – uskomattoman kapea vyötärö
- Rakastettu Hannele Lauri joutui sairaalaan: ”Luulen, että tämä ei mulla jää tähän”
- Kasinorakastajan blogi: Kisat alkaa ja vetolaput laulaa
- Kohumissi Sarah Dzafcen kimppuun hyökättiin
- Helmi Loukasmäki paljastaa vihdoin välit Dannyyn: ”Olemme…”