Vau, mitkä muodot! Mikael Gabrielin kihlattu Triana Iglesias upeana bikineissä – katso kuvat
Triana Iglesias, 35, tunnetaan Suomessa muusikko Mikael Gabrielin kihlattuna, mutta kotimaassaan Norjassa nainen on suosittu realitytähti, joka on esiintynyt Paratiisihotelli– sekä Tanssii tähtien kanssa -sarjoissa. Kaunotar on myös poseerannut Playboy– ja FHM-lehtien sivuilla.
Triana Iglesiasin Instagram-sivulla on useita kuumia kuvia, joissa nainen keikistelee paljastavissa bikineissä. Muodokasta peppua ja upeaa vartaloaan kuvissa esittelevä Iglesias onkin todella kaunista katseltavaa.
Näyttävästi tatuoitu kaunotar on viettänyt viime kuukaudet Meksikossa, jossa kuvataan uutta tuotantokautta Norjan Paratiisihotelli-sarjaan.
Kuvat: Instagram / Triana Iglesias
LUE MYÖS:
VUODEN KOVIN TARJOUS! SAAT 1 EUROLLA 60 KIERRÄTYSVAPAATA ILMAISKIERROSTA
- Talleta 1€
- Saat heti 60 ilmaiskierrosta peliin Reactoonz 100!
- Ei kierrätysvaatimuksia!
- Andrew’n tyttärille yllättäen tiukka porttikielto – Prinsessa Beatrice järkyttyi
- Janni Hussi kuumassa miesseurassa!
- Brooklyn Beckham laukoi karua tekstiä – David ja Victoria rikkovat vihdoin somehiljaisuuden
- Rita Niemi-Manninen tiukkaa puhetta: ”Tähän kuihtuu avioliitto”
- Jenni Poikelus paljastaa jymy-yllätyksen!
- Yllättävä paljastus Williamin ja Catherinen avioliitosta – kehonkielen asiantuntijalta suoraa puhetta
- Kasinorakastajan blogi: Pelaa näitä slotteja nyt!
- Harryn ja Meghanin bisnekset taas pahassa pulassa
- Erna Huskon kauneusoperaatiolla raju seuraus: ”Oon kyllä katunut niin paljon”
- Janni Hussi avautuu erikoisesta ominaisuudestaan – katso kuvat!