Kuva: Nelonen
Anni Hautala kommentoi radiossa suhdettaan Hovimuusikko-Ilkkaan – ”Elämä on muutakin kuin mitä ulospäin näkyy”
Äitiyslomalla oleva suosikkijuontaja Anni Hautala vieraili hiljattain vauvansa kanssa Me Naiset -radiossa, jossa häntä haastattelivat toimittajat Jenni Alexandrova ja Ellen Jokikunnas.
Ohjelmassa Alexandrova paljastaa, että hän ja monet muut juontajakollegat yllättyivät kovasti kun saivat viime keväänä tietää Hautalan ja Hovimuusikko-Ilkan, eli Ilkka Ihamäen odottavan vauvaa.
– Tehän yllätitte meidät kaikki, ei meistä kukaan tiennyt, että olette yhdessä ja sä oot raskaana, Alexandrova muistelee.
Hautala puolestaan vakuuttaa, ettei pariskunnan ollut tarkoitus salata suhdettaan.
– Ei me yritetty pitää sitä salassa, hän painottaa.
– Ei me sitä mitenkään mainostettu, mutta ei se ollut tarkoituksellisesti, että salataan.
Juttu jatkuu kuvan jälkeen.
Jos kuva ei näy, voit katsoa sen täällä. Hautalan mielestä on tärkeää muistaa, ettei kaikkia asioita voi lukea somesta tai lehtien palstoilta. – Elämä on paljon muutakin, kaikilla meillä, kuin mitä ulospäin näkyy, nainen summaa.
Jos kuva ei näy, voit katsoa sen täällä. Lue myös: Anni Hautala ja Ilkka Ihamäki saivat lapsen – ”Olemme onnellisia ja kiitollisia pienestä ihmeestä” Jättiyllätys! Radio Aalto loppuu kokonaan – tilalle vain naisille suunnattu radiokanava!
LUE MYÖS:
VUODEN KOVIN TARJOUS! SAAT 1 EUROLLA 50 KIERRÄTYSVAPAATA ILMAISKIERROSTA
- Talleta 1€
- Saat heti 50 ilmaiskierrosta peliin Book of Dead!
- Ei kierrätysvaatimuksia!
- Huh huh! Sointu Borg rohkeampana kuin koskaan – kuvat puhuvat puolestaan
- Elina Gustafssonin suuri suru
- Beckhamien perheriita syvenee – Nyt puhuu Brooklynin vaimo
- Lotta Hintsa hehkui vauvakutsuilla – Aviomiehen liikuttava tempaus herkisti
- Mikael Forssell järkyttyi: ”Meneekö vaimoni ilman housuja illalliselle?”
- Karita Tykkä kommentoi ex-miehensä ulostuloa: ”Tein tähänastisen elämäni suurimman virheen”
- Beckhamien perheessä kuohuu – Brooklyn esti perheensä somessa
- Robin Packalén avautuu: Henkilökohtainen paljastus joulusta
- Williamin ja Catherinen joulukuva herätti someraivon
- Helena Koivu saa tukea yllättävältä taholta: ”Kyl se pitäis olla tässä tapauksessa 5 tai 10 miljoonaa euroa”