Kuva: Instagram - Katy Perry
Katy Perry puolustaa Ellen DeGeneresia karuilta syytöksiltä – somekansa hyökkäsi kimppuun
Kaikkien rakastama juontaja Ellen DeGeneres, 62, on joutunut valtavan kohun keskelle, kun hänestä alkoi levitä karuja väitteitä julkisuuteen. DeGeneresin tähdittämän The Ellen DeGeneres Show -ohjelman tuotannon työntekijät ovat kertoneet kokeneensa esimerkiksi rasismia ja pelottelua työssään.
Nyt poptähti Katy Perry, 35, on kertonut Twitterissä puolustavansa DeGeneresia syytöksiltä. Laulaja painottaa, että hänellä on ainoastaan hyviä kokemuksia DeGeneresin kanssa työskentelystä.
– Tiedän, etten voi puhua muiden kuin omien kokemusteni puolesta, mutta haluan kertoa, että minulla on ollut aina ollut pelkästään positiivisia kokemuksia ajastani Ellenin kanssa ja show’ssa esiintymisestä, Perry kirjoitti twiitissään.
– Uskon, että olemme kaikki todistaneet sitä valoa ja jatkuvaa taistelua yhdenvertaisuuden puolesta, mitä hän on tuonut maailmaan kanaviensa kautta. Lähetän sinulle rakkautta ja halauksia, ystäväni Ellen.
1/2 I know I can’t speak for anyone else’s experience besides my own but I want to acknowledge that I have only ever had positive takeaways from my time with Ellen & on the @theellenshow. I think we all have witnessed the light & continual fight for equality that she has brought
LUE MYÖS:
VUODEN KOVIN TARJOUS! SAAT 1 EUROLLA 50 KIERRÄTYSVAPAATA ILMAISKIERROSTA
- Talleta 1€
- Saat heti 50 ilmaiskierrosta peliin Book of Dead!
- Ei kierrätysvaatimuksia!
- Kerttu Rissanen avautuu: ”Villiä elämää”
- Janni Hussilta riipaiseva erotilitys: ”Olen vähän yksinäinen”
- Kasinorakastajan blogi: 2025 parhaat pelistudiot ja Top 10 pelit!
- Prinsessa Catherine aiheutti shokin pikkutuhmalla kommentillaan
- Paljastus Jone Nikulan ja Ellen Jokikunnaksen erosta: ”Kaikki menee päin helvettiä”
- Sarah Dzafce avautuu vihdoin: ”Otan kaiken vihan vastaan”
- Mannisten riita yltyy – Aki kehottaa Rita-vaimoaan hankkiutumaan raskaaksi Gambiassa
- Helena Koivulta yllättävä avautuminen: ”Vankilaa en ehkä jaksaisi”
- Missikohussa shokkikäänne – Palkkasiko potkut saanut missi itselleen huippujuristin?
- Miss Suomi -kohu kerää kierroksia – Shirly Karviselta suoraa puhetta