Ilotyttö paljastaa – erikoisimmat panot pitkiin aikoihin!
Nyt sitten kerron ehkä erikoisimmista panoistani pitkiin aikoihin. Herrajesta, vanhakin tässä punastuu.
Tapahtui nimittäin niin, että olin tuossa ostoksilla Stockmannilla yksi päivä. Enpäs kerro minkä kaupungin lällällää.
Vastaan tuli yksi mun vakkari. Koska kumpikin oli yksin, nyökkäsimme hennosti. Eihän siinä mitään.
Alusvaateosastolla katsastin puhelintani, se oli äänettömällä. Tarkoitan siis työpuhelintani. Vakkari33 eli juuri tämä mies sattui soittamaan. No, mikäs siinä, vastaamaan.
-Kuule…oletko vielä Stokkalla? kuului linjoilta. –Mulla on tässä semmoinen juttu että en ole koskaan pannut julkisessa vessassa ja haluttaisi nyt kamalasti että multa otettaisiin pikasesti suihin semmosessa. Ihan kauheet halut.
-Eee…, aloin mumista.
-Nyt on niin kiima että hei, autas mua tässä mun fantasiassa. Se on vaan nopee suikki koska tulen ihan hemmetin äkkiä, ja vaikka tuplahinta, sanoi luotettava vakkarini.
No. Mikäs siinä, ajattelin. Ei siinä tosiaankaan mitään. Tapasimme invavessan luona. Luikahdimme sisään ja ehkä noin 2,5 minuutin päästä ulos. Hän maksoi minulle hommasta kolme sataa euroa.
Lähdin alusvaateostoksille ja ostin itselleni kalliit merkkialusasut. Kyllä rahan tekeminen on sitten todella helppoa. Te miehet olette niin ihania.
Joko kävit Suomen ehdottomasti halvimmassa (ja rajuimmassa) seksikaupassa tilaamassa? Nyt ei ole kuulkaa pornoilu, irstailu ja rietastelu rahasta kiinni. Klikkaa:
LUE MYÖS:
Vuoden kovin tarjous: 60 kierrätysvapaata ilmaiskierrosta – vain 1 eurolla!
- Talleta 1€
- Saat heti 60 ilmaiskierrosta Reactoonz 100 -peliin!
- Ei kierrätysvaatimuksia!
- Janni Hussille kävi huonosti deittisovelluksessa
- Helena ja Mikko Koivun huoltajuusriita jatkuu rajuna – tämä on tilanne
- Shirly Karvinen puhuu suunsa puhtaaksi erosta Sannin kanssa: ”Tuntuu raskaalta”
- Helena Koivu valitti – ei mennyt nappiin
- Kastanja Rauhala puhuu vihdoin: ”Kaikki hyvä loppuu aikanaan”
- Kasinorakastajan blogi: Uusi rahapelilaki ja valvonta – missä mennään?
- Antti Holma avautuu diagnoosistaan: ”Mieluummin olisin syövän ottanut”
- Lunta tupaan Helena Koivulle – Maaoikeudelta karvas päätös
- Tietoa kirjoittajasta Joel Karhu
- Kierrätysvapaat ilmaiskierrokset 2026 – Määritelmä ja käytännön ehdot
- Kastanja Rauhala puhuu vihdoin: ”Kaikki hyvä loppuu aikanaan”
- Shirly Karvinen puhuu suunsa puhtaaksi erosta Sannin kanssa: ”Tuntuu raskaalta”
- Antti Holma avautuu diagnoosistaan: ”Mieluummin olisin syövän ottanut”
- Helena Koivu valitti – ei mennyt nappiin
- Janni Hussilta koskettava avautuminen – ”Oon vuosia kipuillut”
- Lunta tupaan Helena Koivulle – Maaoikeudelta karvas päätös