Ilotyttö paljastaa: Tämä on optimaalinen miehen elimen koko
Moikka taas kaikille!
Blogistani on tullut todella suosittu ja kiitos siitä. Tänään ajattelin kirjoittaa teille miehen kalun pituudesta, sehän teitä aina kiinnostaa.
Ja kuka on parempi sanomaan sen, mikä on ihannepituus mulkulle kuin ammatikseen niitä sisäänsä ottava ihminen? Vai onko eriäviä mielipiteitä?
Lähdetään aluksi tästä. Pienin kikkeli joka minua on tullut vastaan on ollut joku kolme senttinen. Sen omisti hyvin lihava setä. Se ei seisonut. Ja jos olisi seisonutkin, mitä sen kanssa naimisesta olisi tullut, ei mitään, koska hänen mahansa otti vastaan joka käänteessä. Meni suuhommiksi. Eikä siinä mitään, setä tuli käymään toisenkin kerran kun tykkäsi kerran.
Isoin on ollut julmettu ja suonikas kyrpähirviö, kuten mun kaverihuorani aina toteaa ison nähdessään. Se oli varmaan joku 25-senttinen ja paksuutta yli 6 senttiä.
No niin asiaan. Mikä on parasta? No ei ainakaan mikään seuraavista:
-liian pitkä
-liian lyhyt
-liian ohut
-liian paksu
Jos olisi pakko sanoa optimaalinen kullin koko niin se olisi joku 15 senttiä. Sen verran jokaisen naisen pimpero ottaa sujuvasti vastaan. Allekin voi olla, ja mitä parempi jos on sitten vähän paksumpi. Eli se paksuus kompensoi sitä pituutta tai sen puutetta.
Suurin osa miehistä omaa ihan hyvänkokoisen kalun, voin kertoa. Ja jos se nyt sattuisi olemaan tavallista pienempi, niin se on kyllä totta että aktiivisuus auttaa. Pienimunainen mieskin osaa kyllä saada naisensa tyydytettyä kun jyystää oikeasta kulmasta, tai auttaa sormella…
Tiesitkö muuten että ”Facebookista eli naamakirjasta on nyt parannellumpi versio, naimakirja eli tuhma Feispuukki, josta saa sitä itteensä eli seksiseuraa.” Klikkaa alta.
LUE MYÖS:
- Sointu Borg avoimena: ”On ollut niin rikki”
- Maisa Torppa katosi somesta: paljastaa nyt syyn
- Kasinorakastajan blogi: Kidutusta Tallinnan kaduilla ja kuumat pelit
- Alisa Vainiolta tärkeä ilmoitus: ”Miul ei oo…”
- Nyt puhuu Sanna Marinin ex-erityisavustaja: Kuusi vuotta riitti
- Matti ja Teppo rikkoivat hiljaisuuden – uusi kappale ulos
- Vasta-avioituneet Robin Packalen ja Aura-rakas: Tiukka avioehto
- Martina Aitolehti paljastaa tienestinsä kohumatsista: ”Niin paljon rahaa”
- Kuningatar Silvia jättää Ruotsin
- Shirly Karvinen avautuu: Vertaa seksikokemuksiaan miesten ja naisten kanssa
- Kuningatar Silvia jättää Ruotsin
- Shirly Karvinen avautuu: Vertaa seksikokemuksiaan miesten ja naisten kanssa
- Onko tässä uusi James Bond? Nimi paljastui vahingossa
- Pamela Anderson avautuu järkyttävästä diagnoosistaan: “Kuolemantuomio”
- Maisa Torppa katosi somesta: paljastaa nyt syyn
- KS: Seppo Hovi, 79, jäi leskeksi – löysi uuden kumppanin ja jätti Helsingin
- Matti ja Teppo rikkoivat hiljaisuuden – uusi kappale ulos
- Anu Sinisalolla uusi parisuhde: ”Tuntuu ihanalta”
- Huh! Kaisa Mäkäräisellä valtava eläkepotti
- Martina Aitolehti tyrmättiin – Esko Eerikäinen laukoi suorat sanat julkkisottelusta