
Adele sai pojan: herjaus alkoi sosiaalisessa mediassa!
Hittilaulaja Adele synnytti perjantaina poikavauvan. Jo ennen kuin tietoa on ehditty virallistaa, tapahtuman johdosta on ilmestynyt loukkaavia ja herjaavia viestejä Twitteriin.
Vanessa Bieber -nimellä esiintyvä käyttäjä on vastuussa aggressiivisimmista viesteistä. Hän kyselee, onko Adelen vauva mahdollisesti vammainen ja lihava, ja lisää, että pienokaisen voisi murhata saman tien.
Eräs kommentoija toteaa, ettei huomannut laulajan olevan raskaana, koska tämä on muutenkin niin lihava. Karmivimpiin kuuluvassa viestissä uhataan tappaa sekä Adele että vastasyntynyt.
Erittäin huonoa makua osoittavat myös useat kommentoijat jotka toteavat, että synnytyksen jälkeinen masennus tai lapsen kuolema olisivat hyvää materiaalia uusiin kappaleisiin.
Voita joulumatka Berliiniin kahdelle – arvo 1896€!
- Vastaa muutamaan nopeaan kysymykseen.
- Osallistu arvontaan.
- Voit voittaa joulumatkan Berliiniin kahdelle!
- Palkinto sisältää mm. neljä yötä hotellissa aamiaisineen, lennot Helsinki-Berliini-Helsinki sekä jouluaaton ja joulupäivän illalliset.
- Archie Cruzin salamaluovuttaminen Erikoisjoukoissa herättää pahennusta: ”Oli niin isot puheet”
- Archie Cruzin kanssa sutinoinut brunette tekee paljastuksen Iida Vainiosta
- Joel Harkimo avautuu tunnoistaan – kommentoi välejään Janni Hussiin
- Archie Cruzin mysteeribrunetelta lisäpaljastuksia kohuviikonlopusta
- Sanna Marin romanttisissa tunnelmissa painijauroksen kanssa
- Tiukkaa tekstiä Archie Cruzista Erikoisjoukoissa – ”Ei riitä”
- Archie Cruzin ”kapakkanainen” avautuu – kertoo yksityiskohtia kohuillasta
- Meghanin tv-ohjelma kerää surkeita arvioita: ”Lavastettu, epäaito, tylsä”
- Dramaattinen käänne Koivujen huoltajuusriidassa – taistelu venyy
- Toisen naisen kanssa suuteloinut Archie bongattiin Iidan seurasta – onko pariskunta sitten yhdessä?