Sara Sieppi ja Sabina Särkkä esittelevät rusketusrajojaan Thaimaassa – Sieppi edelleen kiistan kohteena
Vuoden 2011 Miss Suomi Sara Sieppi ja vuoden 2012 Miss Suomen ensimmäinen perintöprinsessa Sabina Särkkä ovat hyviä ystävyksiä ja matkustelevat usein yhdessä kaukokohteisiin.
Kaunottaret olivat esimerkiksi vuodenvaihteessa Balin lomaparatiisissa ja nyt he esittelevät rusketusrajojaan Thaimaassa.
Kahden vahvasti ruskettuneen ex-missin Instagramissa saamat kommentit ovat keskenään melkein kuin yö ja päivä. Kun Särkkä näyttää saavan pelkästään ylistäviä ja vähintään positiivisia kommentteja, Sieppiä kehujen lisäksi myös jatkuvasti suorastaan kiusataan kuvien kommenteissa. Kommentoijat puuttuvat muun muassa hänen ulkonäköönsä ja ahkeran matkailun jättämään hiilijalanjälkeen. Näin kävi myös alla olevassa kuvassa, jonka kommenteissa leimahti varsinainen sota.
Tässä upeita kuvia Thaimaasta, jossa kaksikko näyttää kaikesta huolimatta nautiskelevan täysin rinnoin.
Kuvat: Instagram / Sabina Särkkä / Sara Sieppi
LUE MYÖS:
- Prinsessa Dianan veljen paljastuskirja: Kuningas Charlesilta kammottava kommentti kuolleesta Dianasta
- Vau! Samuli Edelmannilta perheyllätys
- Sointu Borg avoimena: ”On ollut niin rikki”
- Maisa Torppa katosi somesta: paljastaa nyt syyn
- Kasinorakastajan blogi: Kidutusta Tallinnan kaduilla ja kuumat pelit
- Alisa Vainiolta tärkeä ilmoitus: ”Miul ei oo…”
- Nyt puhuu Sanna Marinin ex-erityisavustaja: Kuusi vuotta riitti
- Matti ja Teppo rikkoivat hiljaisuuden – uusi kappale ulos
- Vasta-avioituneet Robin Packalen ja Aura-rakas: Tiukka avioehto
- Martina Aitolehti paljastaa tienestinsä kohumatsista: ”Niin paljon rahaa”
- Matti ja Teppo rikkoivat hiljaisuuden – uusi kappale ulos
- Shirly Karvinen avautuu: Vertaa seksikokemuksiaan miesten ja naisten kanssa
- Kuningatar Silvia jättää Ruotsin
- Nyt puhuu Sanna Marinin ex-erityisavustaja: Kuusi vuotta riitti
- Pamela Anderson avautuu järkyttävästä diagnoosistaan: “Kuolemantuomio”
- Huh! Kaisa Mäkäräisellä valtava eläkepotti
- KS: Seppo Hovi, 79, jäi leskeksi – löysi uuden kumppanin ja jätti Helsingin
- Martina Aitolehti tyrmättiin – Esko Eerikäinen laukoi suorat sanat julkkisottelusta
- Onko tässä uusi James Bond? Nimi paljastui vahingossa
- Maisa Torppa katosi somesta: paljastaa nyt syyn