Niko Saarinen ja Jenna Mäkikyrö paljastivat iljettävimmät ja härskeimmät baarimuistonsa: ”Niko paskoi housuun”
Selviytyjät-sarjassa mukana oleva tosi-tv-konkari Niko Saarinen ja Jenna Mäkikyrö tekivät aiemmin tällä viikolla Metropolin Instagramissa livelähetyksen.
Niko ja Jenna jakoivat iljettivämmät ja härskeimmät baarimuistonsa toisistaan.
– Niko meni baari-illan jälkeen taksiin ja paskoi housuun. Ne oli kunnon ripulipaskat, Jenna naurahtaa.
– Mä kusetin muille ihmisille, että mä oksesin, mutta kyllä ihmisen paskan erottaa oksennuksesta. Se oli paskin tarina, jonka olen kertonut Jennalle ja samalla koko Suomen kansalle, Niko sanoo.
Myöskään Niko ei jäänyt sanattomaksi, kun oli aika muistella Jennan baarireissuja.
– Musta härskeintä on se, kun kerroit mulle, että sulla saattaa mennä pimpukka märäksi baarissa äijän läsnäollessa. Se on aika härskiä.
He paljastivat myös paskimman iskurepliikin, johon ovat lämmenneet.
– Mulla on ehdottomasti: ”Tykkäätkö lasketella vai uida? Mietin, että oonko sun ylläs vai allas?” Se toimi muhun, Jenna toteaa.
– Kerran mulle Tinderissä laittoi yksi tyyppi, ettei oo pannut julkkista. Sitten me nähtiin ja pantiin. Se oli siinä, Niko toteaa.
Lue myös: Niko Saarinen kertoo Esko Eerikäiselle osallistumisestaan Big Brotheriin: ”En tiennyt, millainen maailma on sen jälkeen” Niko Saarinen kommentoi huhuja osallistumisestaan uudelle BB-julkkiskaudelle: ”Se on täysin satavarma!”
LUE MYÖS:
VUODEN KOVIN TARJOUS! SAAT 1 EUROLLA 50 KIERRÄTYSVAPAATA ILMAISKIERROSTA
- Talleta 1€
- Saat heti 50 ilmaiskierrosta peliin Book of Dead!
- Ei kierrätysvaatimuksia!
- Vau mikä muodonmuutos! Akseli Herlevi pudotti painoa – katso kuvat
- Taas yhdessä? Kerttu Rissanen ja Sami Uotila bongattiin bilettämästä – katso kuvat
- Erna Husko paljastaa: Ero!
- Sanna Marinin Linna-tyylissä erikoinen yksityiskohta – Jonikin edustettuna
- Helena Koivulta avoin ulostulo: ”Elämä on edelleen sekaisin”
- Sanna Marin ja Joni-rakas erikoisessa puuhassa – katso kuva
- Kasinorakastajan blogi: Joulun ajan odotuksen parhaat pelit!
- Harry ja Meghan pahassa pinteessä: uskottavuus murenemassa
- Joni-rakkaalta hellyttävä julkinen ele Sanna Marinille
- Janni Hussi liittyi deittisovellukseen – nämä ovat ”yksinkertaiset nautinnot”
- Erna Husko paljastaa: Ero!
- Helena Koivulta avoin ulostulo: ”Elämä on edelleen sekaisin”
- Taas yhdessä? Kerttu Rissanen ja Sami Uotila bongattiin bilettämästä – katso kuvat
- Sanna Marinin Linna-tyylissä erikoinen yksityiskohta – Jonikin edustettuna
- Sanna Marin ja Joni-rakas erikoisessa puuhassa – katso kuva