
Uskomattoman söpö parivaljakko hurmaa somessa – kissa ja siili ovat erottamattomia
Saksalainen Talitha Girnus omistaa hurmaavan parivaljakon ja jakaa niiden kuulumisia säännöllisesti Instagramissa. Kyseessä ovat Herbee-siili ja Audree-kissa jotka ovat ylimmät ystävykset.
Talitha sai Herbee -siilin tytöltä joka ei voinut pitää sitä allergian vuoksi. Muutamaa kuukautta myöhemmin hän adoptoi Audreen.
Näet kuvia Herbeestä alta. Jos kuvat eivät näy voit katsoa ne täältä.
– Heistä tuli välittömästi parhaat kaverukset. Herbee menee sinne minne Audreekin ja pari on erottamaton, Talitha kertoo Bored Pandalle.
Kaverukset myös syövät yhdessä ja usein jopa samasta kulhosta.
Näet kuvia Herbeestä ja Audreesta alta. Jos kuvat eivät näy voit katsoa ne täältä.
Talitha kuvaa parin edesottamuksia usein uskomattomissa maisemissa, mutta myöntää joutuvansa keksimään nyt uusia ratkaisuja kun matkustaminen ei ole mahdollista. Hän kuitenkin myöntää, että karanteeniaika tarjoaa mahdollisuuden keskittyä yhdessäoloon ja arvostaa pieniäkin asioita.
– Saan myös paljon postiivisia kommentteja kuvista varsinkin näinä aikoina. Pienet asiat tekevät ihmiset onnellisiksi, Talitha iloitsee.
Perheeseen kuuluu myös monia muita eläimiä ja koko katraan kuulumisia seuraa jo yli 1,8 miljoonaa seuraajaa.
Voita joulumatka Berliiniin kahdelle – arvo 1896€!
- Vastaa muutamaan nopeaan kysymykseen.
- Osallistu arvontaan.
- Voit voittaa joulumatkan Berliiniin kahdelle!
- Palkinto sisältää mm. neljä yötä hotellissa aamiaisineen, lennot Helsinki-Berliini-Helsinki sekä jouluaaton ja joulupäivän illalliset.
- Meghanin tv-ohjelma kerää surkeita arvioita: ”Lavastettu, epäaito, tylsä”
- Dramaattinen käänne Koivujen huoltajuusriidassa – taistelu venyy
- Toisen naisen kanssa suuteloinut Archie bongattiin Iidan seurasta – onko pariskunta sitten yhdessä?
- Meghan teki yllättävän vedon – vetoaa kriitikoihinsa
- Kasinorakastajan blogi: Elokuun parhaat loistavat pelit!
- Archie Cruz ja kuuma brunetti suuteloivat julkisesti – katso kuvat!
- Mikko Koivulla ranteessa huikea ökykello – hinta loksauttaa leuan
- Prinsessa Catherinen ulkonäkö loksauttaa leuat – blondi!
- Mikko ja Helena Koivun huoltajuusriita alkoi jäätävissä tunnelmissa – Helena juoksi ulos salista
- Erna Huskolta tunteikas avautuminen: ”On vienyt voimia”