Kuva: Nelonen
Stefan Therman järjesti Sofia Belórfille ikimuistoisen yllätyksen Levillä – katso ensimmäinen yhteiskuva!
Fitness-kaunotar ja somevaikuttaja Sofia Belórf matkusti viime viikolla Leville kuvaamaan Metropolille pitämää vlogiaan. Hän oli ottanut matkaseurakseen entisen miesystävänsä Stefan Thermanin.
Sofia kertoi ennen reissuun suuntaamista olevansa sinkkumarkkinoilla.
– En kuitenkaan tiedä, haluanko olla sinkku. Toimittajat kysyvät minulta suoria kysymyksiä, johon en edes itse tiedä vastauksia, Sofia sanoo.
– Parisuhdeasiat ovat hemmetin kiemurallisia asioita. Tunteet eivät ole poistuneet, eikä ihminen lähtenyt sydämestä. Olen turruttanut itseäni töillä ja tapaamisilla eromme jälkeen.
Stefan oli järjestänyt Sofialle ikimuistoisen yllätyksen. He kävivät tapaamassa Levillä shamaania, joka ennusti ex-pariskunnalle kahvinpuruista. Tällä viikolla ilmestyvässä vlogissa esiintyy Sofian lisäksi myös vuoden puhutuin henkilö Stefan Therman.
He suostuivat myös poseeraamaan ensimmäistä kertaa sovitusti kuvaajalle. Stefan nähdään myös Sofian uudessa vlogissa, jonka voit katsoa täältä.

LUE MYÖS:
👉 Vuoden kovin tarjous: 1€ = 60 ilmaiskierrosta ilman kierrätystä!
- Talleta 1€
- Saat heti 60 ilmaiskierrosta!
- Ei kierrätysvaatimusta!
- Kastanja Rauhala bongattiin komistuksen seurassa
- Herttuatar Meghanille jäätävää kritiikkiä: ”Käyttää näitä uhreja ja lapsia myydäkseen vaatteitaan”
- Archie Cruz ja Iida Vainio tylyinä ruokakaupassa: ”Tunnelma oli aika kireä”
- Joel Harkimo viihtyi julkkiskaunottaren seurassa – Missä on Kastanja?
- Sanna Marin ja Joni eivät piilotelleet – uusi kuva julki
- Tässä on Ansku Bergströmin uusi kulta – jakoi vihdoin rakkaansa kasvot
- Janni Hussilta suhdepaljastus: ”Karkuun ja lujaa”
- Sofia Belórfin ökyilystä paljastui synkkä yksityiskohta
- Janni Hussilta raju terveystilitys: ”Voi jo ruveta laskemaan minuutteja”
- Victoria Beckham puhuu vihdoin: ”Voi luoja”